Skuteczne pranie tapicerki na Śląsku

Czyste i pachnące meble? Wnętrze samochodu jak nowe? Skorzystaj z skutecznego usuwania plam z mebli i czyszczenia tapicerki meblowej na Śląsku!

Konkurencyjna jakość usług tylko u Czysty Andrzej pranie tapicerki Zabrze, Gliwice, Bytom.

Jak wyczyścić materac? Poznaj sposoby na
trudne plamy

jak usunąć mocz z materaca
jak usunąć mocz z materaca

Czyszczenie materaca – myjka parowa twoim przyjacielem

Jeżeli w ciągu doby na sen przeznaczamy średnio 7 godzin, to czy wiesz że w ciągu roku przesypiamy ponad 2500 godzin? Materac w tym czasie ulega zabrudzeniom co jest naturalne. Warto więc pamiętać o regularnym czyszczeniu. Pozwoli nam to nie tylko poprawić komfort snu, ale także znacznie przedłużyć jego żywotność. Chcesz dowiedzieć się jak najlepiej wyczyścić materac? Przeczytaj do końca a dowiesz się w jaki sposób odświeżyć swój materac i usunąć najtrudniejsze plamy.

 

Twój materac ma widoczne ślady i nie należy do najświeższych? Myjka parowa to naprawdę sprawdzone i wygodne rozwiązanie. Używaj myjki regularnie, raz na miesiąc dzięki czemu unikniesz problemów z utrzymaniem jego świeżości. Czyszczenie materaca na mokro jest znacznie głębsze i skuteczniejsze niż odświeżenie go wyłącznie z wierzchu. Gorąca para usuwa bakterie i roztocza dzięki czemu będziesz mieć pewność, że materac nie jest siedliskiem zarazków. Ten sposób czyszczenia materaca jest najlepszy dla alergików. Połącz z delikatnymi detergentami, przeznaczonych do prania tapicerki, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

jak wyczyścić materac

Dowome sposoby na czyszczenie materaca – soda oczyszczona i cytryna

Dwie łyżki sody i odrobina wody naprawdę zdziała cuda. Przygotowana papka powinna być gęsta, woda nie przedostanie się głębiej dzięki czemu unikniesz przemoczenia materaca. Nanieś dokładnie roztwór na plamę i odczekaj 40 minut.  Po tym czasie delikatnie usuń resztki preparatu np. wilgotną szmatką.

 

Woda z cytryną nie dość, że nawadnia to jeszcze świetnie czyści! Wyciśnij sok z cytryny i połącz go z zimną wodą. Nałóż na zabrudzoną powierzchnię i pozostaw na 10 minut. Następnie przetrzyj wilgotną szmatką i pozostaw do wyschnięcia.

Jeśli plamy są wyjątkowo trudne do usunięcia takie jak na przykład krew, doskonale się sól i woda. Najpierw należy posypać plamę solą, po czym przepłukać zimną wodą. Działaj szybko ponieważ gdy plamy z krwi są świeże to usunięcie ich nie stanowi problemu. Zaschnięte plamy mogą niestety nie dać się tak łatwo.  

 

Jeżeli efekty nie są zadowalające, skontaktuj się z najbliższą firmą zajmująca się praniem materacy i dywanów. Specjalistyczny sprzęt i dobrana odpowiednio chemia powinna uporać się z najtrudniejszymi przypadkami.

Czyszczenie materaca w Zabrzu, Gliwicach i okolicach!
Dojazd do klienta GRATIS *

Plamy na kanapie? Przykry zapach materaca?
Pozwól, że Ci pomogę

Wyróżniam się dokładnym podejściem do sprawy. Doświadczenie i wiedza pozwala mi na odpowiednie dobranie specjalistycznej chemii dzięki której skutecznie usuwam plamy pozostawiając świeży zapach, bez zacieków i przebarwień.

 

Dojazd do klienta GRATIS przy realizacji usługi od 150zł.

 

Zostaw swój numer, a ja oddzwonię do Ciebie z informacją o najbliższym możliwym terminie. Wolisz wiadomość SMS? Zaznacz tę opcję w poniższym formularzu.

Poznaj sposoby na wyczyszczenie kanapy lub jak usunąć zapach z mebli

Jeżeli w ciągu doby na sen przeznaczamy średnio 7 godzin, to czy wiesz że w ciągu roku przesypiamy ponad 2500 godzin? Materac w tym czasie ulega zabrudzeniom co jest naturalne. Warto więc pamiętać o regularnym czyszczeniu. Pozwoli nam to nie tylko poprawić komfort snu, ale także znacznie przedłużyć jego żywotność. Chcesz dowiedzieć się jak najlepiej wyczyścić materac?